3ds Max : 3ds max 9 açılmama sorunu

3ds max 9 açılmama sorunu
fallingmanÖzgün Kılınç

Herkese merhaba, dün 3ds max 9 kurulumu yaptım, crakledim daha sonra proğramı çalıştırdım hiçbir sıkıntı olmadı bir süre sonra kapattım ve tekrar açtığımda max in açılış simgesi ( iki tane yılan olan )göründü ve kapandı.Proğram artık bu şekilde tepki veriyor, açılcak gibi oluyor fakat açılmıyor. Hangi ara ne yaptım bilmiyorum.Nasıl çözebilirim ? yardımcı olursanız sevinirim teşekkür.

2014-06-17 11:09:29 Edit:2014-06-17 11:22:07
  • Erkek
Bu sitede ve maxte
fallingmanÖzgün Kılınç

Bu sitede ve maxte yeniyim, böyle bir sorunla kimse karşılaşmadımıki, max`i kaldırıyorum maxle ilgili dosyaları silip yeniden kuruyorum fakat düzelmiyor.Formattan başka yol var mıdır? veya max in başka versyonunu kursam düzelir mi ?

2014-06-18 09:21:40 Edit:2014-06-18 09:22:10
  • Erkek
İşletim sisteminiz nedir bilmiyorum
cizgicizgiGökhan GülerAvatar

İşletim sisteminiz nedir bilmiyorum ama daha güncel bir sürüm bir MAX yükleyin derim daha rahat sorularınıza çözüm bulabilirsiniz diye düşünüyorum kolay gelsin...

http://www.g2mim.com
2014-06-18 10:02:14
  • Erkek
teşekkür ederim.forumda buna benzer
fallingmanÖzgün Kılınç

teşekkür ederim.forumda buna benzer bir sorunun nasıl çözüldüğünü gördüm. biped.dlc diye bir dosya var onu sildim düzeldi fakat bu dosya nedir neden silince düzelir ne o öneriyi sunan arkadaş biliyor ne de ben anladım belki ilerde size de yardımcı olur kolay gelsin.

2014-06-26 09:29:47
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!