3ds Max : 3ds max - after effects

3ds max - after effects

Merhaba,

3dsmax ile yaptıgımız bir animasyon projesinin icinde cerceveler var ve bunların icinde görseller(resim veya video) mevcut.Bu projede herhafta görseller değişecek.Tekrar tekrar render almaktansa o cerceve icindeki görsellerin değişikliğini after effects te çözmek istiyorum.İnternetten indirilen after effects projelerinde(alt+x) ve sürüklemeyle görsellerin değişikliği gibi.Kullandıgım render motoruda vraydir.Max2ae ile iyi sonuclar alamadım.Vray elements veya baska bir cözümü olan arkadaslar yardımcı olabilirlerse cok sevinirim.Tesekkurler herkeze...

2013-05-25 18:03:51
  • Erkek
soruyu tam anlayamadım
arpkserkan odemisAvatar

çerçeveler hareketli olduğu için mi problem yaşıyorsunuz?? eğer öyle ise track motion kullanıp çerçeveyi yakalayıp istediğiniz görseli yerleştirebilirsiniz.

tam anlamamışta olabilirim..

2013-05-25 18:13:47
  • Erkek
Demek ıstedıgım seyle onun

Demek ıstedıgım seyle onun alakası yok.Ama yınede tesekkur ederım...

2013-05-25 18:51:18
  • Erkek
3ds maxde render almadan
kajaxatakan şıkoğluAvatar

3ds maxde render almadan önce çerçevelere object id verin. render alırken de .rpf uzantılı olarak render alın. exr veya rla formatlarıda iş görür ama benim favorim RPF. gerisini after effects içerisinde halledebilirsiniz. Burada C4d için hazırlanmış basit bir tutorial mevcut. biraz araştırırsanız birçok des bulabilirsiniz. kolay gelsin. 

vefasız hedef kitle
2013-05-27 08:19:03
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!